| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti voi in vacata? Pe unde calatoriti? Eu merg in Orsova si in Londra. O zi buna! happy

Răspuns Câştigător
| Mikhtarian a răspuns:

Salut,eu mi-as dori sa plec la tata in Franta,Paris,dar nu cred ca se va intampla.
Momentan ma concentrez,am multe antrenamente,si astept cu nerabdare inceperea campionatului pentru a defila, de aceea ma pregatesc bine.
Frumos, profita ca vezi Londra, poze si simte-te bine, o viata ai!

6 răspunsuri:
| AlessandraCoco a răspuns:

Mult succes sa ai!

| Mikhtarian a răspuns (pentru AlessandraCoco):

Multumesc,sa ai o vacanta placuta,poate imi dai si mie cateva poze intr-un mesaj cu Londra, serios.
Nu zic cu tine, zic asa cu orasul, daca vrei si faci, sanatate!

| AlessandraCoco a răspuns:

OK! La sfarsitul lui septembrie v-oi pleca. Cand ma intorc iti trimit poze! happy

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Planuri in afara tarii nu am doar in Romania. avem si noi locuri superbe happy

| AlessandraCoco a răspuns (pentru GaBrIeLa1994):

Da,stiu. Anul trecut am vizitat mai mult din Romania