| EduardTPU a întrebat:

Ce pensiuni/moteluri/locuri de cazare pe la munte imi recomandati ca fiind curate, nu foarte scumpe, potrivite pentru o minivacanta la munte de revelion. Si repet sa nu fie foarte de fite sau foarte scumpe. Astept pareri si opinii personale, poate, stiu si eu, ati fost intr-un loc si vreti sa-l impartasiti si cu altiiwinking

1 răspuns:
| superhero a răspuns:

Eu zic la boga in bihor nu stiu unde esti asa ca nu stiu sa iti zic drumul numele propietarului este nenea vivi si are o casa frumoasa are si foisor afara... si altele mai afla (aflati)si singuri.
e frumos acolo dar ca-m frig!