| Andrey_7532 a întrebat:

Cei care sunteti din Constanta.As vrea sa imi spuneti si mie daca ma angajez ca ospatar sau ajutor de ospatar la o terasa vara daca imi ofera si cazare deoarece vin de la 30 de km.Si daca stiti cam ce salarii sunt.
Astept raspuns.
PS:Am 18 ani.

Răspuns Câştigător
| fuckThisLife a răspuns:

Salariile sunt mici.gen max 700 lei.asta-i Romania noastrahappy.si cazare dap:0.adica in la noi la mare sa lucreze din toate colturile tarii.

2 răspunsuri:
| bamse a răspuns:

Depinde de terasa. Unii da, unii nu. Trebuie sa discuti asta clar cu patronul. Salariile sunt mici, dar faci baccis daca te comporti frumos cu clientii.

| problematic a răspuns:

Trimite-mi adresa ta de e-mail printr-un mesaj (vezi in stanga la meniu) si te pot ajuta. Este vorba de o jumatate de ora pe zi in fata calculatorului.