| pintoiualin a întrebat:

Cine imi poate recomanda niste trasee turistice in Maramures? Prima oprire o sa fie la Brasov, apoi vreau sa merg spre N-E si apoi tot mai in Nord. M-as bucura daca pe langa opinii si informatii ati putea posta si un link cu o imagine sau o un link catre un video ceva.

2 răspunsuri:
| TePupiic a răspuns:

Hei! Si eu si familia mea am mers pana in MM si suntem din Gorj. Noi am oprit la Sapanta. Acolo ne-am oprit. E foate frumos. Ca sa vezi poti sa intrii pe Google: harta turistica Romania. Acolo iti da 3 trasee, cati km sunt pana acolo si cat dureaza!hee hee

| Kgh13023 a răspuns:

Aici o sa gasesti foarte multe trasee turistice din Maramures, dar nu sunt toate din nord.
http://www.emaramures.ro/......fault.aspx