| Mitza_Adytza_1997 a întrebat:

Cine imi poate spune cati kmsunt de la str.Bogdan Voda din Eforie Nord pana la plaja?

Răspuns Câştigător
| luminita07 a răspuns:

Buna! poti verifica simplu ori; ori pe maps.google.ro sau pe distanta.ro, introduci strada si iti poti face o idee cam cat e pana la plaja.

2 răspunsuri:
| IonutDaniel21 a răspuns:

Nu stiu cati km sunt acum depinde unde vrei sa te duci.
Daca vrei sa te duci la Belona plecand de pe str.Bogdan Voda in 15-20 de minute esti pe plaja.

| luminita07 a răspuns:

Buna! poti verifica simplu ori; ori pe maps.google.ro sau pe distanta.ro, introduci strada si iti poti face o idee cam cat e pana la plaja.