| An0nim8 a întrebat:

Cine imi poate spune de unde pot achizitiona harti turistice sau rutiere din urmatoarele orase: Pitesti, Ramnicu Valcea sau Petrosani? Un nume de magazin, ceva...

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Http://www.schubert-franzke.eu/......nline.html
La Târgurile de Turism ale României (primăvara / toamna) se distribuie gratuit la standurile județelor.

| An0nim8 explică (pentru mihai69):

Nu am tipm pana se desfasoara aceste targuri. Eu stiu ca am mai cautat in trecut si prin librariile din mall-uri astfel de harti si nu am avut succes. Mai stii alte locatii de unde pot achizitiona?