| patrigalatean88 a întrebat:

cine stie CU ADEVARAT cum sunt copii din Suedia din generatia noua, respectiv 13-14-15 ani? thinking ai cu cine sa razi? cu cine sa povestesti? sau sunt inchisi in ei? vreau cat mai multe pareri big grin va roog, am nevoie, mai ales din partea celor care au emigrat in Suedia sau care au copii in Suedia! va implor! big grin

Răspuns Câştigător
| helpmepleasedude a răspuns:

Nu-ti face griji copii din Suedia sunt foarte amuzanti, vorbareti te poti integra foarte bine in societatea lor.

3 răspunsuri:
| frikk a răspuns:

Parerea mea nu conteaza ce esti de unde esti copiii sunt copii nu este mare diferenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mai cool decat cei romani. Cunosc cativa, si sunt educati la un standard superior. Au hobby-uri si activitati extra-scolare (muzica, sport, etc) mai ample si mai bine cizelate, asa ca vezi sa nu te faci TU de cacao laughing

| frikk a răspuns:

Off ce parere ai MailDaemon despre români ...rog cineva dupa TPC sa-i de-a ban astuia ca e prea "aromân"