| anonimul0724 a întrebat:

Salut comunitate, vreau sa-mi petrec 3-4 zile din concediu la o pensiune/cabanute din acelea micute din lemn undeva prin Romania(de preferat Brasov, Sibiu, Cluj)doresc ca pensiunea sau cabanutele sa aiba si piscina si sa fie ceva ieftin, nu vreau ceva pentru pretentiosi, multumesc frumos!

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Iti iei o piscina de aia mica gonflabila si te duci oriunde sunt cabanute, astfel imbini utilul cu placutul laughing

| Catrice a răspuns:

Singurele cabanute pe care le știu cu piscina naturala aka lac sunt la colibitahee hee

| Iote a răspuns:

Cabanuta micuta, nu are piscina. Daca are piscina, e ditamai pensiunea. Iar astea cu piscina si tot tacamul nu mai sunt ieftine.
Mai bine renunta la piscina daca te duci la munte. Plimba-te pe carari de munte. Nu irosi zilele de concediu ca apa ai si in cada de acasa.

Răspuns utilizator avertizat