| Gheorge1833424 a întrebat:

cum sa incep...sunt o persoana careia ii place sa calatoreasca cam mult. Am auzit ca sunt parcuri de distractii care sunt ca Disneyland doar ca in loc sa fie cu personaje Disney sunt personaje Looney Tunes(cum ar fi Bugs Bunny). Spuneti-mi si mie parcuri cu aceste desene animate.(FUNDA)

Răspuns Câştigător
| Mitzuuu a răspuns:

Port Aventura, Taragona, Spania happy

| consiliervacante a răspuns (pentru Mitzuuu):

Eu pot sa-ti dau detalii despre parcurile de distractii din Germania -
http://www.consiliervacante.ro/......ctiei.html

3 răspunsuri:
| Aiimee a răspuns:

DisneyLand e cel mai distractiv in rest nu stiu. El e ca un oras dint'o poveste totul e la fel ca sa te distrezii acolo trebuie sa stii sa te orientezi.
Eu personal acolo am fost la Paris, Franta. Intr-adevar nu sunt chiar enorm de multe carusele etc dar sunt multe locuri de ''joaca '' si pentru cei mai mari acolo exista parca dupa masa parada personajele =p~ e fte frumos e ca si un oras.
Dar daca iti place sa calatoresti mult si sa te distrezi sunt multe lucruri pe care sa iti ramana amintire de ex :
Poti vizita:
Barcelona=Sagarada familia :X
Paris= turnul efel monalisawinking
Can[Fratnta]= un oras foarte frumos
Turcia= locul in care te relaxeziwinking
Sunt multe locuri frumoase de vizitat :*
P.S:Recomandarea mea ar fi ca parc DisneyLand e cel mai tare si se potriveste la orce varsta!love struck

| Andrei3097 a răspuns:

Disney Land are si Looney Tunes