| Drsss a întrebat:

Salut, cum sunt preturile in Canada? Si cam cât costă un bilet de avion din București? Este adevarat ca s-a scos viza? As dori sa raspunda doar cei care au fost.m-ar interesa pentru o vacanta de câteva zile. Funda

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa scos viza. Poti munci ca in ue la aia nu sta in vacanta cauta un servici sa duci o viata mai buna

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa stii ca stiu raspunsurile, si cu viza si cu biletul de avion. Dar nu am fost in Canada si nu iti pot raspunde.

| Drsss explică (pentru suntserios):

Poti spune despre viza si bilet de avion?