| Robeertconstantin a întrebat:

dati-mi si mie niste agentii de turism care asigura transport+cazare la un pret accesibil. multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Din ce oras? laughing Ca degeaba iti dau agentie din Mures care nu are sediu si in orasul tau. Gasesti oferte bune cu transport si cazare aproape peste tot, trebuie doar sa cauti, sa mergi la mai multe agentii, sa compari ofertele si sa o iei pe cea mai buna.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru CuriousStuff):

Sau cel mai frumos, daca ai oleaca de materie cenusie, iei si vorbesti direct cu locatiile de cazare si faci rezervari in prealabil. Cu transportul te orientezi si tu, totul e sa vrei.

| CuriousStuff a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Daca vrei sa fii comod pentru inca 30-50 de euro poti sa mergi cu totul asigurat fara sa trebuiasca sa mai cauti nimic. (vorbesc de vacante in afara tarii) Acum fiecare cu preferintele lui, da, iesi mai ieftin daca iti cauti singur, dar trebuie' sa depui si tu un efort.

| Robeertconstantin explică (pentru CuriousStuff):

Sunt din constanta. vreau sa ma duc prin Spania. prin barcelona preferabil.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Robeertconstantin):

A fost un prieten in Barcelona acum ceva ani. Si-a gasit cazare super la juma' de pret la vreo 30 de minute cu trenul distanta de Barcelona, si-a facut abonament la tren frumos, si a iesit cu mult mai bine decat daca se ducea si se caza in Barcelona. A stat vreo saptamana si ceva cu ~500 EUR.

| Krane a răspuns (pentru Robeertconstantin):

Cauta un City-Break