| ReallyStick a întrebat:

Dupa ce o sa termin liceu' as vrea sa merg in America,dar ma gandesc ca sunt oameni rai,criminali, gangsteri si poate imi vor face rau.Voi ce ziceti? E atat de periculoasa America?
Va multumesc pentru fiecare raspuns.

Răspuns Câştigător
| DespreHostel a răspuns:

Salut ReallyStick, cred ca te-ai uitat la prea multe filme americane cu gangsterilaughing. Nimeni nu are treaba tine si desigur iti recomand sa nu mergi in cartiere rau famate.

1 răspuns:
| Manole_Vanessa_1998 a răspuns:

E destul de greu sa pleci dint-o tara in alta America e o tara destul de aglomerata si cu diferite personalitati de oameni!