| ZambetulNebuniei a întrebat:

Dupa mai multe cautari, telefoane si rezervari (multe facute in van) am fost sunati de cei de la Hotelul Dacia Sud din Mamaia.
As dori sa stiu daca a fost cineva cazat (anul acesta) si cum vi s-a parut.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci foarte bine ca te interesezi dar tot ce am aflat iti dau http://amfostacolo.ro/hotel.php?d=dacia-sud-hotel--mamaia&id=3265mai jos

| ZambetulNebuniei explică (pentru anonim_4396):

Am dat si eu de acest site, dar comentariile sunt prea vechi.sad
Oricum, sunt deja acolo (sunt a 3-a zi) si pot spune ca sunt foarte multumit.
Hotelul e renovat, are un stil clasic, dar e foarte bine modernizat. (cred ca tocmai ii fac reclama big grin)

Camerele sunt "micute", dar sunt "suficent de mari" pentru a putea sta in ele.
Imi place ca poti merge la sala de fitnes daca vrei (fara plata). Din pacate nu au antrenor.
Receptionera (cea blonda si mai soliduta) e foarte prietenoasa si amabila. (restul receptionerlor nu le stiu, nu am avut prea multa treaba la receptie)

Sunt multumit...cu o exceptie.

Liftul modern cu toate "chestiile" de "ultima ora" m-a dezamagit dupa ce am fost ciocnit de usa.
Cred ca s-a defectat senzorul...

Stiu (sunt convins) ca suna a reclama (nu am fost platit pentru ea), dar sunt chiar multumit.

Singura problema de pe litoral, o reprezinta algele...
Sunt in numar foarte mare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ZambetulNebuniei):

Distractie placuta si sa revii cu bine acasa!

| ZambetulNebuniei explică (pentru anonim_4396):

Multumesc!