| drbear a întrebat:

Salut. E cam tarziu, dar sper sa gasesc pe cineva cu un raspuns bun in seara asta.
Vreau sa merg maine seara la mare si sa petrec acolo zilele de duminica si luni. Temperatura din aer va fi de 24-26 de grade,ceva vant si in rest soare, iar apa va avea 21-24 de grade.
Mi se pare cam racoare in aer, dar temperatura marii pare potrivita. Nu stiu exact cat avea apa pe 28 iunie cand am fost ultima oara anul acesta, dar nu cred ca mai mult. 21-24 de grade in apa vi se pare o temperatura buna? Notati de la 1 la 10, vreau sa fac o medie happy, sper sa fiti suficienti! Multumesc

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Pot să-i dau 8, 5? Dacă nu, doar 8 tongue

| drbear explică (pentru DakotaRoyse):

Accept si fractii tongue! merci, s-a notat!

3 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

NU am sa o notez cu o medie, dar temperatura ape este excelenta, deoarece la baile felix apa ajunge pana la 40 de grade, e foarte fierbinte, asa ca o temperatura 24 de grade e perfecta.Succes!

| DieHexe a răspuns:

Si eu plec maine la mare si mi se pare perfect. happy mai bine decat pe 40 de grade :-l