| UrseaSa a întrebat:

Salut,

Este cineva pe aici care a fost cu Blue Air? Dus o sa fie cu WizzAir si intors cu Blue Air. ca nu imi placea intoarcerea cu WizzAir la ora 01:03. Merg pentru prima data cu avionul, si nu vreau sa merg noaptea, din acest motiv am apelat la Blue Air.

Multumesc!

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Am fost de mai multe ori, sunt ok, nu e cazul sa-ti faci niciun fel de problema. Toate avioanele si companiile aeriene trebuie sa respecte niste reuli valabile la nivel international, deci toate sunt la fel happy Drum bun, si nu-ti face niciun fel de griji! happy

| UrseaSa explică (pentru mixxjim):

Eee nu am frica de avion, doar ca nu stiam cum e Blue Air. Mersi!