| UrseaSa a întrebat:

Salut,

Este cineva pe aici care a fost cu Blue Air?
Multumesc!

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce te intereseaza?

| UrseaSa explică (pentru suntserios):

Cum e cu Blue Air? Avioanele lor sunt bune de ceva?

| piratuu a răspuns:

Eu as alege Wizz Air, un prieten a fost cu aceasta companie si s-a simtit foarte bine, angajatii fiind amabili.

| Sabotu a răspuns:

Da, am fost eu, de ce?

| UrseaSa explică (pentru Sabotu):

Si cum e? Avioanele lor sunt bune de ceva, sau?

| suntserios a răspuns (pentru UrseaSa):

E o companie low cost cu servicii low cost. As alege oricand wizzair daca se poate

| UrseaSa explică (pentru suntserios):

Pai cu wizz air merg, dar preferam sa ma intorc cu blue air... ca este ziua, pe cand wizz air este noaptea. Fiind primul zbor, nu vreau sa merg noaptea, dar asta e... ma conformez.

| suntserios a răspuns (pentru UrseaSa):

Intre blue air si wizz as alege wizz, poate a fost doar impresia mea, dar wizz sunt mai bine organizati si ofera servicii mai de calitate

| Sabotu a răspuns:

Avioanele sunt peste tot aceleași firme Boeing sau Airbus etc. Cred ca tu vrei sa te referi la angajații companiei cum se comportă... Eu am fost doar 1 dată și a fost bine, nu am avut de ce să ma plâng