| bibbly21 a întrebat:

eu sunt din Cluj si maine la 10 PM voi lua trenul spre Mangalia. Merg cu niste cunostinte in total vom fi 3. Imi puteti da sfaturi ce sa fac pe tren.(si jocuri in trei)DAU FUNDA. Voi sta in tren pana luni pe la 11 dimineata.crying

Răspuns Câştigător
| miriammiki a răspuns:

Jucati carti la greu...laughing si vreo carte interesanta, niste reviste de citit, eventual niste seminte, daca ai, ia laptop-ul cu tine si uita-te la filme; comedii, de preferat, dar ai grija sa nu razi prea tare ca te-njura lumea...calatorie placuta!

1 răspuns:
| Robertelisei a răspuns:

Pai. poti sa joci Carti.sau fazan, lant. poti sa iei niste reviste sa citesti sau daca ai laptot poti jucat metin cs. etc.