| squareroot a întrebat:

Imi poate spune cineva cum e zona Piata Alba Iulia(la rond) din Bucuresti?(consider sa ma mut acolo). E o zona linistita?

Multumesc!

1 răspuns:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Daca apartamentul este cu deschiderea inspre piata : este un zgomot infernal pe care il sesizezi direct; daca este cu deschidere opusa pietei, vei fi terorizat de zgomotul indirect perceput. tocmai pentru asta sunt cedate in folosinta acelora care doar "fotografic" apreciaza acea zona, sau zone similare