| anonim_4396 a întrebat:

imi poate spune cineva daca merg cu trenul in Ungaria imi verifica cineva buletinul sau pasaportul?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In momentul trecerii frontierei la vama comuna romano-ungara va trebui sa prezinti cartea de identitate.

| MMDani a răspuns:

Da, normal!

| anonimaraspunde a răspuns:

Da, stiam ca atunci cand cumperi bilet de tren-avion spre alta tara trebuie sa dai buletinul sau /si pasaportul! Funda? happy

| anonim_4396 explică (pentru anonimaraspunde):

Si si daca sunt numa eu singur? nu zice nimic daca sunt singur si ii duc pasaportul si buletinul? dupa iti dau