| BaiatFinut22 a întrebat:

Salut, îmi puteți recomanda o zona montana din Moldova- Bucovina unde se poate merge cu familia pentru o zi-doua? Fără săniuș sau pârtie va rog, mulțumesc! happy

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Eventual cere o recomandare de cazare sau asta e gata rezolvată?

| GabiDumitrescu a răspuns:

Sucevita? Cazari cit cuprinde, daca mergi cu masina ai si Manastirea Putna la mai putin de 30 de kilometri, ceramica de Marginea la o aruncatura de bat, toate cele.

| gabicoo a răspuns:

Straja!

| Vântulalb a răspuns:

Slanic Moldova sau numai Tg. Ocna cu salina "Trotus".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gura Humorului!

| NakedWarrior a răspuns:

La Agapia e frumos

| alecsandrumax a răspuns:

Salut. Vezi aici cateva locatii inedite https://iturist.ro/tara/cazari-unice/