| RAZVPS a întrebat:

In martie (2015) doresc sa petrec un weekend cu prietena mea in vatra dornei. Imi puteti spune cateva locuri bune pentru cazare, curate, pret decent. Nu avem nevoie decat de un pat (cat sa incapem amandoi) si o baie (doar a noastra) nu conteaza bucataria, vom manca in oras. Pret decent pentru mine ar insemna pana in 100 ron pe noapte. Nu avem masina...deci sa fie cat de cat aproape de centrul orasului. Precizez ca suntem ambii adolescenti (18ani). Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Lola05 a răspuns:

Pensiunea Magda - raportul calitate-preț e unul foarte bun. Ai toate condițiile la 60 lei/ noapte pentru cameră dublă :)
http://www.turistinfo.ro/......65823.html
Cel mai nasol e că e destul de greu de găsit, dar luați un taxi prima dată și va fi ok.
Aa, și proprietarii sunt foarte drăguți.

1 răspuns: