| Ovidiu_3146 a întrebat:

In perioada 2-4 mai o sa fiu in Bucovina (Vatra Dornei si Campulung Moldovenesc) Doresc sa inchiriez o masina mai ieftina. Detin permis cat. A, B, C, D, E. Cine ma ajuta ofer funda, poate si cinste! Multumesc

6 răspunsuri:
| Ovidiu_3146 explică:

Scuza-ma dar se vede ca esti "bula". Daca stiai putin despre zona bucovinei si drumurile ce leaga Vatra Dornei si Campulung Moldovenesc nu ai mai fi raspuns. Sa stii ca se circula incet, deoarece este o zona de turism, iar drumurile sunt foarte bune. Masina nu mi-o trebuie pentru raliu ci pentru a ma deplasa de la pensiune la locurile de vizitat. Te plictiseai bag de seama...

| Ovidiu_3146 explică:

Multumesc, insa mi se pare mult 40 euro /zi. daca o iei pe mai multe zile pare rentabil.

| DjTeolik a răspuns:

Http://www.autonom.ro/ro/rezervari
Cea mai buna firma din perspectiva mea.Parintii mei au la servici masini inchiriate si sunt f. bune la pret

| DjTeolik a răspuns:

Poti sa cauti si aici
http://www.rentacarfirst.com/

| bula_5823 a răspuns:

laughing) ca cineva e prost sa iti deie tie masina sa o faci varza

| Anghel_Cristina_1985 a răspuns:

Http://www.carpro.ro Ovidiu si te ajutam noi. Sau pe facebook la http://www.facebook.com/carpro.ro