| Demo_Cristi_1987 a întrebat:

Intentionez sa merg la Iasi la Reghin. Poate cineva sa spuna cum este drumul si daca trebuie sa evit ceva. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Tina88 a răspuns:

Ce sa spun, nu ai specificat decat ca mergi la Iasi la Reghin, o ruta este cea care ti-am spus-o prin pasul tihuta.

2 răspunsuri:
| Tina88 a răspuns:

Drumul este superb in Pasul Tihuta daca pe acolo mergi. Singura ruta de evitat momentan este Pasul Prislop care arata ca si dupa razboi.

| Demo_Cristi_1987 explică (pentru Tina88):

Nu am de ce sa ajung la niciuna dintre ele... Ma intereseaza ruta : Iasi -Pascani - borsec - Toplita - Reghin. Ceva despre acest drum

| Tina88 a răspuns (pentru Demo_Cristi_1987):

Ce sa spun, nu ai specificat decat ca mergi la Iasi la Reghin, o ruta este cea care ti-am spus-o prin pasul tihuta.