| addictedformetal a întrebat:

Salut.La inceputul lunii aprilie am de gand sa plec in Polonia sa vizitez lagarul de exterminare Auschwitz si alte obiective turistice.Cum este vremea acolo in acea perioada?

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Influenta oceanica este mai puternica, de asemenea si a Marii Baltice. Asteapta-te la umezeala mare, ploi frecvente, cauta sa mergi la sauna sau o sursa de infrarosii ca sa-ti scoti raceala din oase. happy

4 răspunsuri:
| whattt a răspuns:

Sunt destule zone de atractie uristica

| mary4048 a răspuns:

Diferenta nu cred ca este prea mare, Polonia avand ca si noi o clima temperat continentala...dar mai presus de timp, eu m-as ingrijora daca m-ar tine psihicul sa vad acele locuri in care s-au petrecut atatea grozavii. Daca te simti in stare sa nu te incarci negativ emotional, iti doresc calatorie placuta!

| addictedformetal explică (pentru mary4048):

Raspunsul a fost folositor.Multumesc.

| mary4048 a răspuns (pentru addictedformetal):

Cu placere, si ma bucur ca am putut fi de folos intr-o mica masura!