| BogdyBogdan a întrebat:

Salut.luni vreau sa plec in zona : Arieseni/Boga/Padis/Ponor pentru a vizita tot ce este de vizitat ( as dori sa stau cam 4 nopti acolo). In ce stare sunt drumurile de acolo? (se poate circula cu masina?)

Răspuns Câştigător
| picolini a răspuns:

Eu am fost la arieseni e super, sunt niste privelisti uimitoare... drumurile is bune poti sa mergi cu masina, dar nu cu dinalea joase. ca pe drumurile de la arieseni sunt portiuni neasfaltate gen drum de tara