| andreilucian2010 a întrebat:

Salut, m-am inregistrat pe www.bux.to azi, ce credeti o sa imi trimita bani castigati? a primit cineva bani de la eu?

Răspuns Câştigător
| vladtudor a răspuns:

Cred ca o sa iti trimita banii dar ii vei strange extrem de greu pentru ca au numai cateva reclame pe zi pe scurt e o pacaleala nu cred ca o sa ajungi sa incasezi ceva vreodata dureaza prea mult si te vei plictisi dupa o vreme.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai baiete.banii se castiga greu nu satand in fata calculatorului.doar marii hackeri pot asa ceva. tu esti?

| costyn162 a răspuns:

Si eu am cont pe bux dar de ceva timp nu am mai intrat. Din cate am aflat eu dupa ce strangi o anumita suma care este destul de mare trebuie sa iti faci card daca vrei sa primesti banii. Dar mai ai o posibilitate: cand strangi suma necesara iti trimit o lista de obiecte pe care le poti cumpara cu banii castigati, iar obiectul cumparat il primesti prin posta.

| Carouri a răspuns:

Www.neobux.com
e de incredere, m-a platit!

| anna01 a răspuns:

Bux.to e trecut oficial pe lista scamu-urilor, nu primesti bani, incearca alte site-uri de PTC.Neobux, the safest si cel mai recomandat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu din astea

| alex72dan a răspuns:

Da. Sunt seriosi. O alta varianta este
http://www.clixsense.com/? 4779228
Nu te astepta sa faci foarte multi bani, dar oricat este bine venit. Este o companie multinationala care te plateste pentru clickuri pe reclame. Plata se face in fiecare luni. Daca esti consecvent poti face un banut.