| Silviullet a întrebat:

Salut. Merg in Italia si as dori sa inchiriez o masina direct de la aeroport.
Poate sa-mi spuna cineva la ce sa am grija? Daca ati fost pe acolo imi puteti recomanda de unde sa inchiriez?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O companie din cele mari cunoscute si asigurare full si nu ai niciun stress.

am inchiriat de mai multe ori de la Sixt fara nicio problema. In Italia de 2 ori de la ei chiar.

| Silviullet explică (pentru suntserios):

Cam scumpa. Am vazut pe wizzair mai ieftine

| DeMicUnCălător a răspuns:

Cănd o iei, Fă un video in jurul ei in care să prinzi tot, chiar și pe cel care ti-o dă in primire.