| Alyn1998 a întrebat:

Salut oameni big grinbig grin
as vrea sa imi ziceti si mie ceva
am internet pe orange nu de foarte mult timp si mi s-a intamplat de 2 ori sa scrie la conexiune langa semnal 3G+
de obicei scria doar 3G
cand scrie 3G+ merge netul excelent dar cand scrie 3G merge nu prost ci ultra prost
as vrea sa imi spuneti cum sa il fac sa stea numai pe 3G+ sau daca nu este vreo metoda un program mi-ar fi folositor
P. S. vreau metode nu sfaturi
fundabig grinbig grinbig grin

2 răspunsuri:
| saddasdasdad a răspuns:

Nu exista metoda 3g+ apare cand esti in zona cu semnal 3g+ si 3g cand e zona cu 3g

| petruta a răspuns:

Styy care e problema e din cauza semnalului tinel la semnal si no sa iti mai apara 3G