| Indigen a întrebat:

Pe 19 Iulie trebuie sa ajung in Cluj-Napoca (sunt din Craiova).Ce mijloc de transport as putea alege avand in vedere ca vreau sa ajung dupa-amiaza (in jur de ora 17) si trebuie sa plec in aceeasi zi (noapte tarziu, dupa ora 23)?

M-am gandit la varianta cu trenul (insa e destul de asteptat intre legaturi..si dureaza cam mult). Stiti de vreun microbuz sau vreo alta idee aveti? (As aprecia si niste date concrete, ora, pret, s.a.m.d.)

Fara misto-uri de 2 bani. Si, normal, ofer funda.

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Cauta pe autogari.ro.

Răspuns utilizator avertizat
| LiazAdrian a răspuns:

Cel mai preferat e trenul in aceasta privinta. Dar ai si masina personala?