| Dragomir_Lavi_Si_Sori_1980 a întrebat:

Pe data de 31 iulie plec cu familia in Grecia si am inteles ca in Macedonia carburantul este ieftin, imi puteti recomanda o benzinarie? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Benzinarile pe care le găsești în drumul tau, că sunt cu 0.10-0.20 euro centi diferența nu o sa stai fara carburant la mașina să cauți o alta statie peco mai ieftină.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Prima pe care o gasesti, e benzinarie totusi

| HugeHulk a răspuns:

Benzinariile pe care le gasesti pe autostrada? Ce naiba de recomandare vrei laughing