| deereeglat a întrebat:

Salut,
Pentru bucureșteni as vrea sa aflu ce trasee(mijloc de transport în comun) ajung dintr-o locatie în altă si invers
1. Gara de Nord ------- bulevardul lacul tei
2. bulevard lacul tei (kaufland) ---- BNR București
3.bnr București ----- gara de Nord
Si invers pentru primele 2
Mulțumesc și ofer funda!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Google maps

| mihai69 a răspuns:

2. 16 și pe jos
3. metrou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi, tinere? Ia tasteaza tu aceste locatii pe google maps. Creezi un traseu si pam pam, te indruma google maps. Iti arata pana si ce numere de autobuze sa iei dus-intors. Pe google maps exista optiuni PE JOS, CU MASINA SAU MIJLOACE DE TRANSPORT IN COMUN. De aceea s-a inventat smartphone-ul. Foloseste-te, la naiba, de el.