| Andredrei a întrebat:

Salut, poate sa imi spuna cineva ce imi trebuie mai exact sa merg in Palma de Mallorca? Imi trebuie pasaport la avion, avand in vedere ca este in Spania, care este in UE? Ce trebuie sa fac sa pot sa sun/ sa am net acolo? Pareri locatie?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pareri locatie?
Mișto.

| mihai69 a răspuns:

Nu e musai pașaport, dar dacă ai unul biometric, scapi de cozile enorme din aeroporturi.
Ca să suni / ai net - activezi roaming-ul pe telefonul tău.

| Catrice a răspuns:

Furi un telefon și ai net gratishee hee
Furi pe unul de în vezi mai bogat și-ți plătești roamingu de cat vrei sa vorbeștiwinking
Bani de cazare(500-1000€),bani de mâncare (1000-1500€),bani de distracții (2000+€),dacă nu ii ai, ii iei....gratiswinking

| mastadont a răspuns:

Îți trebuie doar buletinul și acordul părinților în caz că ai sub 18 ani.