| swetu a întrebat:

Salut.Pot face pasaportul in alt judet/oras? De exemplu eu sunt din Ploiesti si este o aglomeratie foarte mare la pasapoarte si trebuie sa plec urgent din tara, pot face pasaportul in bihor sau in alt oras/judet?

3 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Da, si ORICUM TREBUIE sa faci programare, deci, dai un telefon si intrebi, si o sa iti spuna
cauta pe google "serviciu pasapoarte bihor"

| mi25 a răspuns:

NU! Incearca urgentele.

| LittlePoppy a răspuns:

Da. Poti sa faci in alt judet/localitate. Dar tot ai nevoie de programare. Intri pe siteul lor si cauti loc.
Poti cere urgenta, dar trebuie sa dovedesti ca e urgenta: medicala, deces.