| ElenaSt2011 a întrebat:

Puteti sa imi scrieti va rog numele unei agentii de turism (sau mai multe agentii) care face excursii de o zi in Delta Dunarii?

Eventual, numele site-ului, caci acolo gasesc eu informatiile necesare (nr de telefon, contul unde se vireaza banii pentru excursie).

Am platit deja o camera dubla la mare, la jumatatea lunii iulie, timp de 3 zile (vineri, sambata si duminica), iar luni deja ma voi intoarce acasa.

Duminica am program (de la ora 9 la ora 1) cu agentia prin care am platit biletul.

As pleca in Delta Dunarii sambata.

Puteti va rog sa imi faceti niste recomandari?

Voi locui la Mamaia. Unde trebuie sa merg, in care statiune turistica, pentru a face excursie de o zi in Delta Dunarii? Care este pretul informativ pentru o persoana? Se ofera si o masa calda (exemplu ciorba de peste) evident, cotra cost, la finalul calatoriei in Delta? (Parca asa am vazut la televizor).

Am cautat pe internet, dar nu am gasit ceva concludent.

Le multumesc anticipat tuturo ceor care imi vor raspunde.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Esti elenaBH cea care tot schimba nicknamurile? daca da te ajut eu in Delta dar sa vii in zona asta Galati/Braila.
Si la mare tot singurica, nu este ok...

| Mad1 a răspuns:

Buna cunosc pe cineva din Tulcea cu barca care cunoaste zonele...si povesteste frumos daca esti interesat/a anunta.ma..cati sunteti?