| anonim_4396 a întrebat:

Salut sa cazat cineva la brad ....vatra dornei?

Răspuns Câştigător
| deealexx a răspuns:

Oh.am fost eu acum cativa ani. din cate imi aduc aminte, pe atunci era ok. nu mai stiu preturile.insa era si situat bine, ajungeai imediat in parc. din ce am vazut acum pe net, chiar arata foarte bine, l`au renovat. au pastrat aceleasi nuante pana si la lenjeriehee hee

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vatra Dornei? eu nu, dar ce te intereseaza? brad ce este? un hotel? vrei sa stii adresa? pretul? daca este curat si clientii sunt bine tratati?