| dani_2821 a întrebat:

Salut stie cineva cat este valabila amenda de pe pasaport am primit o amenda in 2006 ca am sarit de viza amenda este la greci si as vrea sa plec in grecia

3 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Ramai in baza lor de date pentru totdeauna...Asa ca vezi sa nu cumva sa ai chiar interdictie de intrare in tara.

| ka2 a răspuns:

Eu stiu ca interdictia se dadea pentru cativa ani, vreo 5. Intra si tu pe site-uri, ambasade, vama, etc si cauta acolo.

| angygr a răspuns:

Treci cu buletinul. Suntem in UE. Nu mai e valabila. Si eu am avut si trec cu buletinul.