| GamerVladHD a întrebat:

Salut,stie cineva daca exista autobuz Pitesti-Sangeorz Bai sau o localitate apropiata de Sangeorz? Daca exista si alt mijloc de transport Pitesti-zona Sangeorz Bai, Ilva Mica etc. va rog sa imi spuneti.

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu gasesti pe ruta Bucuresti - fagaras dar pe o ruta pe care nu o foloseste nimeni! incearca cu autostopul

| Braunion a răspuns:

N-am auzit sa existe asa ceva. Exista (sau ma rog, exista) tren de la Bucuresti la Sangeorz-Bai. Daca vrei Musai pe Sosea gaseste un autocar Pitesti-Bistrita iar in Bistrita sigur gasesti un microbuz/autobuz care sa mearga spre Rodna Veche (si care sa treaca prin localitatile enumerate de tine, inclusiv Sangeorz Bai)