| UsSerName a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi cazare la mare pentru 10-15 persoane, intr-un weekend? In luna august? Si cam cat ne-ar costa?

Răspuns Câştigător
| inginer a răspuns:

Caut aici o pensiune care sa aiba suficeinte locuri pentru voi.
Da-le un telefon si fa-ti rezervare cat mai din timp.
http://www.cazare-particulari.ro/anunturi_2_Cazare-la-mare
Ai noroc, ca fix ieri imi cautam si eu cazare, si am ajuns la concluzia ca asta e cel mai bun site. Cred ca ai sanse sa va coste vreo 30-40 de lei de persoana pe noapte dar depinde si de statiune.

1 răspuns:
| roxana_6765 a răspuns:

Salut, pot sa-ti dau o idee, in Costinesti, pe strada principala nr. 12(la 10min. pe jos din gara)exista o vila a d-nului Stefanescu Victor, bine dotata si extraordinar de confortabila cu preturi mici.Merita sa vezi si sa stai acolo. Concediu placut!