| maphiotul a întrebat:

Salut.
Stiti careva cat e dimensiunea și greutatea exacta maxim acceptata pentru bagajul de mână in avion la wizzair?
Dar vreau o informație actualizata, am ințeles ca s-a schimbat anul asta ceva.
Fara indicații de genu,, du-te că nu ti-o măsoară nimeni..." etc.
Mersi.

Răspuns Câştigător
| maphiotul explică (pentru ReddY25):

Mersii
In aplicatie pe telefon nu imi arata, scrie doar free cary on bag, nu dă detalii
Probabil doar cand intrii de pe laptop iti arata

| ReddY25 a răspuns (pentru maphiotul):

Npc

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Ah, ah, fiecare companie cu regulile ei. Unele nici macar nu permit bagaj de mana sau te pun sa platesti pentru asta.

| maphiotul explică (pentru doctorandus):

Ok,am modificat intrebarea