| niciunume a întrebat:

Stiti cumva care va fi temperatura marii in lunile iulie- august? ( mai precis 27 iul - 2 aug).

Va multumesc antucipat! Dau funda kiss

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

In iulie si august se anunta canicula, seceta.Dar temperatura apei marii, nu se stie de pe acum. Poti cauta pe GOOGLE, tastand zona unde mergi la mare, si cuvantul vreme.Asa poti afla temperaturile(aer si apa), dar nu mai mult de 10 zile.

8 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Nu ti-a placut nici-un raspuns?

| niciunume explică (pentru pietrean):

Raspunsul tau a fost cu siguranta cel mai bun, dar nu am mai intrat de mult pe calc. asa ca nu ti-am putut da funda ( sigur pentru funda ai intrebat deci...
)

| pietrean a răspuns (pentru niciunume):

Nu neaparat pentru funda! Dar,mi se pare politicos, sa apreciezi un raspuns care-ti place, care te ajuta intr-o problema.Din acest motiv, apare fundita, langa raspunsuri.Multumesc si sunt incantata ca te-am putut ajuta!

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Nu ştiu ce temperaturi se vor înregistra atunci, însă pot să-ţi zic că apa va fi perfectă pentru înot.
Pa-pa.

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Vor fi ploi laughing))

| niciunume explică (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Sunt sigura :-P

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns (pentru niciunume):

E bine sa fii sigura pe ceva laughing)

| niciunume explică (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Mda :-p