| Nueimportant a întrebat:

Salut, stiti cumva daca exista locuri de camping cu cortul in Slanic Prahova sau locuri unde se poate sta in gazda.Mi-as dori emor ca eu cu familia mea anul acesta sa vizitam Slanic Prahova, dar bugetul nostru este redus sad! Va multumesc mult celor care imi puteti da informatii

Răspuns Câştigător
| alexandramustatea2013 a răspuns:

La Slanic poti trai cu cativa lei.
Camping bun, arfi la fantana rece(e sursa de apa, dar sunt porci care rama si am vazut vulpi).
Cazari sunt multe(urci in sus la baia verde).Pe la hoteluri nu prmerge.
Poti tot la camp sa mergeti pe piatra verde, aveti si sursa de apa in sat.
Te [pup!