| REZISTANCE a întrebat:

Stiti niste locuri stil panorama pe langa orasul Iasi? In afara de releu Bucium. As dori sa ma duc cu iubita mea intr-un loc mai diferit fata de orasul Iasi. Stiti niste locuri frumoase de vizitat cam la maxim o ora jumate distanta de Iasi?

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

In padure la Baneasa In padure la Baneasa In padure la Baneasa Vetooooooooo! De fapt stai, ai zis Iasi. Mergeti la Dobrovat pana nu taie astia tot pe acolo. https://ro.wikipedia.org/wiki/Dobrov%C4%83%C8%9B,_Ia%C8%99i

| Mirel4412 a răspuns:

Bistrita- Rm. Valcea. Multe manastiri, traseu montan, forestier, am fost cu bicicleta. Faci maxim o ora doua pana acolo. Sate frumoase, si drumuri in urcare, ce poti sa vezi panorama cum ai zis tu.

| suntserios a răspuns (pentru Mirel4412):

Nu cred ca are omul elicoper sa faca cei 350 km pana la bistrita sau cei 600m pana la Valcea intr-o ora.