| BuciuStefan12345 a întrebat:

Salut, stiti vreo platforma unde pot rezerva bilete de avion? Am vazut site-ul fly-go, vola. Vreau niste recomandari sau daca site-urile mentionate sunt de incredere. Multumesc!

6 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Vola.ro eSky.ro de pe astea am comandat mereu bilete de avion. Normal că sunt de incredere, sunt platforme de rezervări în timp real de bilete de avioane găsind diferite oferte.

| Violleta2022 a răspuns:

Cumpara de pe site-ul oficial al companiei aeriene, cu care vrei sa zbori!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vad de ce ai apela la astfel de platforme.
mai sigur si ieftin decat direct la compania aeriana nu ai sa gasesti

| GL757W a răspuns:

Vola! putin mai scump dar merita.

Răspuns utilizator avertizat
| Bloondy a răspuns:

Vola.ro e foarte sigur, am cumparat cel putin 10 bilete de la ei si sunt foarte ok, in schimb cu esky am avut divergente foarte mari nu iti recomand.