| Panteras a întrebat:

Salut,sunt elev in clasa 11 si am hotarat impreuna cu clasa sa mergem intr-o excursie,tinta noastra este Brasov,asa ca as dori niste indicatii, niste locuri frumoase de vizitat, si in special daca stiti un loc in care sa se cazeze aproximativ 30-40 persoane, la pret moderat, sa fie si in conditii bunehappy
Excursia va dura 3 zilehappy

2 răspunsuri:
| Andreea0109 a răspuns:

Poti merge la Castelul Bran sau in Poiana Brasov. Desigur, biserica Neagra este destul de interesanta, la fel si centrul orasului.Cazarea o poti cauta pe net, sunt multe oferte. Distractie placuta!

| Outofterra a răspuns:

Orienteaza-te spre hosteluri. www.hostelworld.com. Da la search Brasov si gasesti acolo ce ai nevoie. Stati cate 4, sau 6 sau 8 in camera, paturi suprapuse. Pretul e cam de 10 euro/pers/noapte si uneori include diverse facilitati, gen mic dejun sau o bautura gratuita sau altele. Daca vreti camere de 1 sau 2 persoane, e greu sa va cazati toti intr-o singura locatie, va trebuiesc 15-20 de camere... Plus ca si pretul e putin mai mare.