| mihay3551 a întrebat:

Sunt persoane pe acest site care si-au cumparat bilet de avion de pe kiwi? Tocmai ce mi-am cumparat un bilet si datele primite pe mail nu corespund cerintelor mele. Am platit pentru bagajul de mana, insa pe mail nu apare acest lucru. Singurul bagaj care apare este "1xObiect personal 3kg". In schimbul bagajului de mana, mi-au adaugat imbarcarea prioritara (acelasi pret). Problema este ca acum nu intelg cum sta treaba cu bagajul de mana. Daca si voi ati avut experiente de acest fel, cum ati procedat?
Multumesc frumos pentru eventualele raspunsuri si o zi buna! happy

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru orice neconcordanta sau intentie de modificare, intrebari etc. in legatura cu bilete cumparate trenuie sa iei legatura cu ei, cu cel putin 72 ore inainte de momentul check-in -ului.
Intra in contul tau si trimite-le mesaj sau suna telefonic /personal.