| almaz a întrebat:

Am nevoie să cumpăr un bilet la avion din Istanbul în Constanţa Kogalniceanu sau cel puţin la Bucureşti Otopeni. (O singură direcție) Cine mă poate ajuta să fac rost de un bilet mai ieftinișor? Menționez că este pentru luna iunie, vreau să-l cumpăr din timp...

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Https://www.vola.ro

| mihai69 a răspuns:

Google.
Te uiți ce companii fac zboruri din Istanbul în România, apoi intri pe sait-urile lor. Doar așa vei avea cel mai ieftin bilet; vola, paravion și alte portaluri mai își trag și ele comisioane.