| sheamus12 a întrebat:

Salut, TPU. Am o intrebare.
In vara aceasta as vrea sa merg cu familia mea la mare in Bulgaria. Intrebarea este urmatoarea: ce parere aveti despre hotelul "Park Hotel Golden Beach" din Nisipurile de Aur? Veau pareri concrete si de la cei care cunosc.
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Se pare că nu e cel mai bun de acolo.
http://amfostacolo.ro/....../hotel.php

| sheamus12 explică (pentru mihai69):

Sunt putine pareri negative

| mihai69 a răspuns (pentru sheamus12):

Ideea e să citești și să vezi cu care dintre cei care au fost te poți compara; să vezi ce anume din cele ce pe alții i-au nemulțumit, pe tine nu te-ar deranja prea tare.

| pietrean a răspuns:

Horel Park Hotel Golden Beach, este de 4 stele, situat la aprox. 200 m de plaja, ofera servicii masa All Inclusive, parcarea este contra cost(si cam scumpa; la Kaliakra Palace, am platit 17 leva/zi), daca doresti sezlong+umbrela pe plaja trebuie sa platesti intre 2-5 euro/zi, in functie de data sejurului(supliment "beach ai"). Pretul pe noapte este intre 27-59 euro.Pacat ca ai pierdut perioada de Early Bouking, cuprinsa intre 25-17%(depinde de agentie). Pana la 30 aprilie poate mai prinzi vreo reducere mica.
Mie personal, statiunea nu prea mi-a placut.Prefer Albena sau Constantin si Elena.
Daca vrei sa afli mai multe impresii, pareri diferite de la oameni diferiti, varste diferite, cauta pe Google, dupa cuvintele: Park+hotel+Golden+Beach+Nisipurile+de+Aur+impresii