| alexandru171 a întrebat:

am o problema misa facut un bilet de avion din Romania eu acuma sat in Italia biletu e facut pentru luna care vine pe 10 au aparut niste problema si trebuie sa schinb data sa vin mai tarziu idea e ca vreau sa stiu cat trebuie sa platesc in plus cum trebuie sa se faca etc mersi mult dau funda biletu e facut la blue air

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Toate detaliile sunt în mail-ul de confirmare a achiziției acelui bilet.

Vezi aici:
===
10.1 In conformitate cu termenii stabiliti aici, toate Biletele Electronice sunt ne-rambursabile. Biletul Electronic poate fi schimbat pentru un alt zbor la acelasi tarif sau la unul mai mare, daca este posibil, fiind necesara plata unei taxe de schimbare si a unei diferente de tarif. Toate detaliile pot fi gasite in regulile noastre de Transport, inscrise pe pagina noastra de internet, sau va pot fi communicate la cerere. Va rugam sa verificati modul de tarifare inainte de a cumpara Biletul Electronic.

www.blueairweb.com/conditii-de-calatorie/
Conform
www.blueairweb.com/informatii-utile/ghid-de-calatorie
schimbarea datei se taxează cu 40 sau 50 €. E posibil să trebuiască să achiți și diferența între prețul deja achitat și prețul unui bilet nou la data dorită.