| xDSmille a întrebat:

am si eu o intrebare : cum se ajunge de la gara de nord din bucuresti pana la Ministeru Sanatatii? adica : se poate merge pe jos? sau cu ce? [ Ps : Str : Cristian Popisteanu, sectorul 1! : ofer funda celui mai rapid raspuns! Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Http://i.imgur.com/UzuHf.jpg
mare branza, huh? sa scrii doua locatii in casuta apoi sa vezi EXACT pe unde trebuie sa mergi...

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ministerul Sanatatii este in zona palatul Regal-Piata Revolutiei. teoretic poti merge pe jos de la gara, dar este complicat daca nu cunosti Bucurestiul. Cel mai simplu este sa iei Metroul pana la Universitate, de-acolo pe jos, pe Bulevardul Elisabeta pana la Cercul Militar Central, dreapta pe Calea Victoriei, iar cand ajungi in Piata Revolutiei, mergi pe latura dreapta a Pietii unde este Ministerul Sanatatii

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Ai auzit de google maps?

| xDSmille explică (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Nu ai putea sa ma ajuti? raised eyebrows

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru xDSmille):

Http://i.imgur.com/UzuHf.jpg
mare branza, huh? sa scrii doua locatii in casuta apoi sa vezi EXACT pe unde trebuie sa mergi...

| frikk a răspuns:

Mai bine nu ei tu un taxi si mi te lasa chiar in fata ministrului sanatati.(ce-a mai simpla metoda)