| anonim_4396 a întrebat:

are cineva vre-un drum in Germania cu masina personala? sau cunoasteti pe cineva care transporta persoane in Germania?
Nu conteaza orasul, Eu si prietena mea trebuie sa ajungem cat de repede posibil
Daca cunoasteti ceva sau pe cineva va rog contactati-ma 0760736244 sau Ym!: alex_alex_new
Transportul contracost desigur.

2 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Man`... eu zic sa iei bilete de avion. Gasesti si ieftine. Numai bine si drum bun! happy

| AlexandruRares a răspuns:

Chestia e ca am cautat bilete de avion dar eu am nevoie urgent cat de curand posibil
Si pentru luna asta nu gasesc bilete sub 200 euro
Eu speram sa gasesc ceva cu 70-80 de euro